קבוצות רכיבה

התאם אישית את הציוד שלך

חברת גלעד ייבוא ושיווק בנוסף לכל עיסוקיה, גם עובדת ישירות מול קבוצות רכיבה, המבקשות ליצור עיצוב חולצה מותאם אישית, עם הלוגואים שלהם מודפסים על גבי החולצה, כאשר תהליך ההדפסה הוא תהליך סבלימציה, מה שמונע ירידת הצבע מהחולצה לאחר כיבוסה, ובמשך שנים קדימה.

בין קבוצות הרכיבה הרבות שהזמינו את ביגוד הרכיבה המותאם להם, נמצאות קבוצת HP, קבוצת מישגב, קבוצת מצמן את מירוץ, קבוצת ג'יאנט, קבוצת X-טים, קבוצת מינוס 400, גלגלי אהבה ועוד רבות אחרות!

בעמוד זה מוצגות חולצות הרכיבה, אשר עוצבו במיוחד עבור קבוצות רכיבה שונות. רוב הקבוצות הן קבוצות גדולות, המזמינות כמויות של 200-300 סטים של ביגוד, אך לא רק הן! ישנן גם קבוצות קטנות המונות 20-30 חברים בלבד.

בעמוד זה מוצגות חולצות הרכיבה, אשר עוצבו במיוחד עבור קבוצות רכיבה שונות. רוב הקבוצות הן קבוצות גדולות, המזמינות כמויות של 200-300 סטים של ביגוד, אך לא רק הן! ישנן גם קבוצות קטנות המונות 20-30 חברים העיסוק המרכזי של חברת MB באיטליה, הוא יצירת ביגוד בהתאמה אישית לקבוצות רכיבה, קטנות כגדולות, בשוק האיטלקי המקומי. בין הקבוצות הגדולות והמפורסמות יותר ניתן למצוא את קבוצת LPR, קבוצת PHONAK, קבוצת LIQUIGAS, והקבוצה הגדולה והמוכרת ביותר bmc בלבד.

קבוצת ג'יאנט ישראל

קבוצת ג'יאנט ישראל

קבוצת ג'יאנט ישראל

קבוצת LPR איטליה

קבוצת PHONAK איטליה

קבוצת מינוס 400

קבוצת TEAM MISGAV

נמרוד מג'יאנט בביגדי משגב

ביב קבוצת מישגב

חולצה ארוכה X-TEAM

ביב קבוצת אקס-טים

קבוצת X-TEAM

חולצה קבוצת מצמן

חולצה מעוצבת לזיכרו של סרן שרון אלמקייס

שלייקס - ביב קבוצת מצמן

חולצת משטרת ישראל משא"ז פ"ת