גלעד יבוא ושיווק - אופני גלעד
 
מבצעים חמים וחדשים - בעמוד המבצעים. מיבחר חולצות וגופיות רכיבה במבצע מיוחד לסוף שנה  ברוכים הבאים לאתר גלעד יבוא ושיווק - אופני גלעד. יבואני ביגוד רכיבה איטלקי MB - Marcello Bergamo, נעלי רכיבה איטלקיות Vittoria,  אביזרים ברמה מתקדמת KCNC ועוד המון אביזרים תוספות ושיפורים. מבחר ביגוד נשים בשלל צבעים  עכשיו בחנות ובחנויות המובחרותחדש!! SQUIRT השמן מבוסס שעווה שמשנה ביצועים ואורך חיי המערכות,עכשיו במחיר הכרות בחנות ובחנויות המובחרות לחצו לנו like בפייסבוק ושתפו את חבריכם 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

קבוצות רכיבה

 
 חברת גלעד ייבוא ושיווק בנוסף לכל עיסוקיה, גם עובדת ישירות מול קבוצות רכיבה, המבקשות ליצור עיצוב חולצה מותאם אישית, עם הלוגואים שלהם מודפסים על גבי החולצה, כאשר תהליך ההדפסה הוא תהליך סבלימציה, מה שמונע ירידת הצבע מהחולצה לאחר כיבוסה, ובמשך שנים קדימה.
 
בין קבוצות הרכיבה הרבות שהזמינו את ביגוד הרכיבה המותאם להם, נמצאות קבוצת HP, קבוצת מישגב, קבוצת מצמן את מירוץ, קבוצת ג'יאנט, קבוצת X-טים, קבוצת מינוס 400, גלגלי אהבה ועוד רבות אחרות!
 
בעמוד זה מוצגות חולצות הרכיבה, אשר עוצבו במיוחד עבור קבוצות רכיבה שונות.
רוב הקבוצות הן קבוצות גדולות, המזמינות כמויות של 200-300 סטים של ביגוד, אך לא רק הן! ישנן גם קבוצות קטנות המונות 20-30 חברים בלבד.
 
בעמוד זה מוצגות חולצות הרכיבה, אשר עוצבו במיוחד עבור קבוצות רכיבה שונות.
רוב הקבוצות הן קבוצות גדולות, המזמינות כמויות של 200-300 סטים של ביגוד, אך לא רק הן! ישנן גם קבוצות קטנות המונות 20-30 חברים העיסוק המרכזי של חברת MB באיטליה, הוא יצירת ביגוד בהתאמה אישית לקבוצות רכיבה, קטנות כגדולות, בשוק האיטלקי המקומי. בין הקבוצות הגדולות והמפורסמות יותר ניתן למצוא את קבוצת LPR, קבוצת PHONAK, קבוצת LIQUIGAS, והקבוצה הגדולה והמוכרת ביותר bmc בלבד.
 
 
 
קבוצת LPR איטליה
 
 
 
 
קבוצת ג'יאנט ישראל
 
 
 
 
קבוצת ג'יאנט ישראל
 
 
 
 
 
קבוצת מינוס 400 
 
 
 
 
קבוצת PHONAK איטליה
 
 
 
 
קבוצת ג'יאנט ישראל
 
 
 
 
 
ביב קבוצת מישגב
 
 
 
 
נמרוד מג'יאנט בביגדי משגב
 
 
 
 
קבוצת TEAM MISGAV
 
 
 
 
 
קבוצת X-TEAM
 
 
 
 
ביב קבוצת אקס-טים
 
 
 
 
חולצה ארוכה X-TEAM
 
 
 
 
 
שלייקס - ביב קבוצת מצמן
 
 
 
 
חולצה מעוצבת לזיכרו של
סרן שרון אלמקייס 
 
 
 
 
חולצה קבוצת מצמן
 
 
 
 
 
 
 
חולצת משטרת ישראל
משא"ז פ"ת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כתובת: המעפילים 34, ת"א       טלפון: 03-6872391        פקס: 03-6872873