גלעד יבוא ושיווק - אופני גלעד
 
מבצעים חמים וחדשים - בעמוד המבצעים. מיבחר חולצות וגופיות רכיבה במבצע מיוחד לסוף שנה  ברוכים הבאים לאתר גלעד יבוא ושיווק - אופני גלעד. יבואני ביגוד רכיבה איטלקי MB - Marcello Bergamo, נעלי רכיבה איטלקיות Vittoria,  אביזרים ברמה מתקדמת KCNC ועוד המון אביזרים תוספות ושיפורים. מבחר ביגוד נשים בשלל צבעים  עכשיו בחנות ובחנויות המובחרותחדש!! SQUIRT השמן מבוסס שעווה שמשנה ביצועים ואורך חיי המערכות,עכשיו במחיר הכרות בחנות ובחנויות המובחרות לחצו לנו like בפייסבוק ושתפו את חבריכם 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

משאבות

 
 
משאבת עמוד אלומיניום
 
משאבת עמוד (רצפה) של חברת GIYO. עם ראש חכם! (המתאים עצמו לכל סוג ונטיל) עשויה אלומיניום, עם שעון לחץ, קלה לתפעול. ניפוך מהיר מאוד, אמינה מאוד.
מחיר מומלץ לצרכן: 180 ש"ח
 
 
 
משאבה
 
 
 
 
משאבת עמוד פלסטיק
 
משאבת עמוד (או רצפה) של חברת GIYO. עשויה פלסטיק צבע שחור, מגיעה עם סיכה לכדור וסיכה לניפוח מזרני ים. קלה מאוד לתפעול, ראש מתהפך לניפוך ונטיל צרפתי או רגיל.
מחיר מומלץ לצרכן: 80 ש"ח.
 
 
 
משאבה
 
 
 
 
משאבת טלסקופ
 
משאבה קטנה ונוחה לעבודה של חברת GIYO, בעלת 2 חלקים נפתחים- כשהמשאבה סגורה  היא קטנה מאוד ופשוטה מאוד, אורכה 21 ס"מ בלבד, כשהמשאבה נפתחת, נפתחים 2 חלקים לאורך של כ-45 ס"מ (כפול). ראש מתהפך לניפוח ונטיל רגיל או צרפתי. מתחברת לאופניים.
מחיר מומלץ לצרכן: 50 ש"ח.
 
 
 
 
 
 
 
משאבה GIYO
 
משאבת מיני של חברת GIYO. קטנה מאוד במידותיה, קלה מאוד, נוחה לשימוש. מתחברת לאופניים. ראש מתהפך מאפשר לנפח ונטיל רגיל או צרפתי.
מחיר מומלץ לצרכן: 35 ש"ח.
 
 
 
 
 
 
 
משאבת טלסקופ לחץ גבוה.
 
משאבה טלסקופית של חברת GIYO. עשויה אלומיניום, נפתחת לאורכה ל-2 חלקים וכמעט משלשת את אורכה כשהיא סגורה. בעלת ידית אחיזה בסוף. מגיעה ללחץ גבוה של 120 PSI. ראש מתהפך מאפשר ניפוח ונטיל צרפתי או רגיל. מגיעה עם חלק המתחבר לאופניים ורצועת סקוטש לאבטחה נגד נפילה.
מחיר מומלץ לצרכן: 90 ש"ח.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כתובת: המעפילים 34, ת"א       טלפון: 03-6872391        פקס: 03-6872873