גלעד יבוא ושיווק - אופני גלעד
 
מבצעים חמים וחדשים - בעמוד המבצעים. מיבחר חולצות וגופיות רכיבה במבצע מיוחד לסוף שנה  ברוכים הבאים לאתר גלעד יבוא ושיווק - אופני גלעד. יבואני ביגוד רכיבה איטלקי MB - Marcello Bergamo, נעלי רכיבה איטלקיות Vittoria,  אביזרים ברמה מתקדמת KCNC ועוד המון אביזרים תוספות ושיפורים. מבחר ביגוד נשים בשלל צבעים  עכשיו בחנות ובחנויות המובחרותחדש!! SQUIRT השמן מבוסס שעווה שמשנה ביצועים ואורך חיי המערכות,עכשיו במחיר הכרות בחנות ובחנויות המובחרות לחצו לנו like בפייסבוק ושתפו את חבריכם 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

כפפות MB

 
בעמוד זה תוכלו למצוא את כפפות הרכיבה של חברת MB, בייבוא בלעדי של חברת גלעד יבוא ושיווק. את הכפפות ניתן למצוא בחנות היבואן ובחנויות המובחרות.
 
 
כפפת רכיבה קצרה - ילדים
 
כפפת רכיבה קצרה של חברת MB במידות קטנות במיוחד לילדים, ממידה XS ועד מידה L ילדים, ריפוד נוח לכף היד, קיימת בצבעים ורוד אדום וכחול. 
מחיר מומלץ לצרכן: 60 ש"ח
 
 
 
 
 
 
 
כפפה ארוכה קיצית
 
כפפה ארוכה לקיץ של חברת MB. ריפודי ג'ל נוחים בתחתית כף היד למניעת הירדמות ויצירת אחיזה נוחה של הכידון. מיגונים נגד שפשופים בצידה העליון. רצועת סגירה סקוטש. בד נושם ואוורירי. קיימת בצבעים כחול-לבן ואדום-לבן, ממידה S ועד מידה XXL.
מחיר מומלץ לצרכן: 160 ש"ח.
 
 
 
 
 
 
 
כפפה ארוכה קיצית - נשים
 
כפפה ארוכה לקיץ של חברת MB, בזהה לכפפה הארוכה הקיצית, אך עיצוב מיוחד לנשים.
מחיר מומלץ לצרכן: 140 ש"ח.
 
 
 
 
 
 
 
כפפה קצרה - רצועה
 
כפפה קצרה של חברת MB, ריפודי ספוג נוחים וריפוד ג'ל בתחתית כף היד, לאחיזה נוחה של הכידון והקלה של הלחץ על עורק כף היד. בד נושם ואוורירי עיצוב מחורר - מאווררת מאוד! רצועת סגירה סקוטש.
מחיר מומלץ לצרכן: 70 ש"ח.
 
 
 
 
 
 
 
כפפה קצרה נשים
 
כפפה קצרה של חברת MB מיוחדת עבור נשים. ריפוד ספוג עבים בכף היד לאחיזה נוחה במיוחד של הכידון, רצועת בד מגבת מעל האגודל לניגוב זיעה. עיצוב מיוחד עבור נשים. רצועת סגירה סקוטש.
מחיר מומלץ לצרכן: 70 ש"ח.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כתובת: המעפילים 34, ת"א       טלפון: 03-6872391        פקס: 03-6872873