גלעד יבוא ושיווק - אופני גלעד
 
מבצעים חמים וחדשים - בעמוד המבצעים. מיבחר חולצות וגופיות רכיבה במבצע מיוחד לסוף שנה  ברוכים הבאים לאתר גלעד יבוא ושיווק - אופני גלעד. יבואני ביגוד רכיבה איטלקי MB - Marcello Bergamo, נעלי רכיבה איטלקיות Vittoria,  אביזרים ברמה מתקדמת KCNC ועוד המון אביזרים תוספות ושיפורים. מבחר ביגוד נשים בשלל צבעים  עכשיו בחנות ובחנויות המובחרותחדש!! SQUIRT השמן מבוסס שעווה שמשנה ביצועים ואורך חיי המערכות,עכשיו במחיר הכרות בחנות ובחנויות המובחרות לחצו לנו like בפייסבוק ושתפו את חבריכם 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

קליטים

 
 
קליפלס, הבחירה המועדפת על הרוב המכריע של רוכבי השטח המשופשפים, הם פדלים המאפשרים את חיבור הרגל אליהם בלי צורך ברצועות הידוק מסורבלות או בכלוב שמתלבש על הנעל (אמצעים מדורות רכיבה ישנים יותר). מספיק לדרוך על הפדל וכף הרגל נצמדת אליו באמצעות תפס ("קליט") שמחובר לנעל הרכיבה.
 
 
 
 
 
 
מנגנון קליפלס (הידוע גם בשם SPD, השם המסחרי של המנגנון הפופולרי של חברת שימאנו) נועד לשפר את יעילות הדיווש - הרגל לא "בורחת" באמצע מהלך הפדל - וכשרוכבים בטכניקה נכונה הקליפלס מגבירים את תפוקת הכוח, עד כדי כך שיש הטוענים כי זהו השדרוג המשמעותי ביותר שנעשה באופניים.
 
 
בעצם לרכיבה עם נעלי רכיבה, המתחברות בעזרת הקליט לפדל המיוחד, יש כמה וכמה יתרונות, חלקם ברורים וידועים מראש אך חלקם נסתרים יותר ודורשים חקירה עמוקה יותר להבנתם. לצורך ההבנה, הקליט הוא אבזם מתכת המתחבר בעזרת ברגלים לנעל מצידו האחד, ומצידו השני מותאם להתחבר אל פדל הSPD
 
 
 
 
 
 
ישנם 2 יתרונות בולטים במיוחד, הראשון הוא העובדה שהרגל לא 'בורחת' מהפדל, לא בירידות תלולות ובעלות תוואי שטח קשה, לא בקפיצות ולא בדרופים גבוהים שהיינו מפחדים לאבד את האופניים בקפיצתם.
 
 
היתרון השני והבולט יותר הוא שהוא נותן את האפשרות לדיווש בעזרת משיכת הפדל, ולא רק בדחיפתו, ובכך מאפשר לנו להגיע ליותר כוח והספק, כשבעוד שרגל אחת דוחפת את הפדל כלפי מטה, הרגל השנייה מושכת אותו חזרה כלפי מעלה.
 
 
 
 
 
 
 ברכיבת שטח, בעלייה תלולה או טכנית, ישנה חשיבות לייצר הספק אחיד על פני התנועה, וכך לשמור את המומנטום, תנועה עגולה והרמוניית הפידול היא חשובה ויעילה.
בנוסף ליתרונות אלה, הרכיבה בעזרת נעלי רכיבה יוצרת חלוקת עומס על השרירים המשתתפים בפידול, ובעצם יוצרת שימוש בקבוצות וחלקי שריר שהיו פחות פעילים במצב של דחיפה בלבד.
החיבור לאופניים מאפשר עבודת גוף טובה יותר, בקטעים טכניים במיוחד, ונותן לרוכב את הביטחון שהרגל לא תחליק מן הפדל, במיוחד ברכיבה בעמידה בכביש, או ברכיבת שטח בירידה תלולה, בה כל משקל הגוף מונח על הפדלים ולא על האוכף.
ברכיבת כביש חשיבות ההתחברות לפדלים היא גדולה יותר, שכן רכיבת הכביש נתפסת כרכיבה פיזית יותר, ובה המדד החשוב ביותר הוא ההספק.
 
יתרון נוסף אך קטן משמעותית, הוא שדוושות הSPD קלות יותר מדוושת הרגילות, מה שעוזר להוריד במשקל הכללי של האופניים. לחלק מן האוכלוסיה אף מדובר ביתרון גדול, כיוון שיש סוגי דוושות SPD שהן מן הקלות ביותר בעולם . 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כתובת: המעפילים 34, ת"א       טלפון: 03-6872391        פקס: 03-6872873