אודות

מחפש חנות קטנה ומקצועית?

מחפש חנות קטנה ומקצועית? חנות שמוכרת את הציוד הכי מקצועי בדיוק כמו שאתה אוהב ובמחירים זולים? חנות שבה אתה מקבל יחס אישי וחם, שותה כוס קפה וצוחק עם המכונאי? אתה מוזמן לבוא לבקר ולהצטרף למאות הלקוחות המאושרים של אופני גלעד. לקבל הסבר מפורט, סבלני ומקצועי על כל שאלה וכמובן להנות משירות תיקונים לאופניים מהטובים והאדיבים בארץ. נשמח לראותך ! - הקפה עלינו

שעות פתיחה: ימים א, ב, ד, ה: 9:00-19:00 ימים ג, ו: 9:00-14:00

כמעט כל האביזרים והבגדים המוצגים באתר הם יבוא בלעדי שלנו מחו"ל, לכן גם אם אתה בעל עסק אתה תמצא עניין בעבודה עם גלעד יבוא ושיווק.

בעל עסק, רוכב מקצועי, רוכב מתחיל, בעל חנות או כל אדם אשר עיסוקו או תחביבו הם רכיבת אופניים, הרגש חופשי ליצור איתנו קשר ואפילו לבוא לבקר בחנות. אנו מתחייבים לספק לכם שירות מקצועי ואדיב ולטפל בכל פניה ופניה שלכם. כמעט כל אביזר, כלי או חלק השייך לאופניים, ניתן למצוא אצלנו בחנות, כשהוא למעשה יבוא שלנו. תחת ביגוד הרכיבה ניתן למצוא הכל כולל הכול! ביגוד חורף הכולל חולצות ארוכות, מעילי רכיבה, כפפות חורף, חולצות תרמיות, גרבי חורף, שרוולי ידיים ורגליים, מחממי אוזניים, ערדליים, מחמם ראש, מסכת פה-אף מחממת ועוד המון!

או ביגוד קיץ ומשולב הכולל מכנסי רכיבה קצרים, 6 פנלים, 8 פנלים, או מכנס 10 פנלים יוקרתי, תחתוני רכיבה, שלייקס (ביב) ארוך או קצר, כפפות רכיבה קצרות, חולצות קצרות, חולצות ללא שרוול, גופיות רכיבה, בנדנות ועוד המון - בעיצובים מרהיבים ובאיכות א-א! מיוצרות בכלל הטכנולוגיות החדשות שבאות להקל לנו על הרכיבה תוך - ספיגת זיעה, שמירה על חום הגוף, מניעת חדירה של מים, רוח או קור, פדים אנטי-בקטריילים, בדים נושמים המזרימים את האוויר דרכם, וכל הטכנולוגיות המפורטות באתר!

כל בגד מותאם היטב לתקופת השנה לה הוא נועד! (חורף או קיץ). הכל ביבוא בלעדי שלנו תוצרת MB Marcello Bergamo איטליה, אחת החברות המוצלחות והמוכרות בשוק האיטלקי.

בנוסף, נמצאת גלעד יבוא ושיווק בקשרי עבודה עם חברת VITTORIA SHOES איטליה, מהחברות המוכרות והמצליחות באיטליה, ומייבאת באופן בלעדי נעלי רכיבה לאופני כביש או לאופני הרים מרהיבות ביופיים ובאיכות ובטכנולוגיה גבוהה כמו שרק האיטלקים יודעים לייצר! את דוגמאות הנעליים בכל העיצובים הקיימים בחנות ניתן לראות באתר.

כתובת החנות היא שדרות המעפילים 34, יד-אליהו, ת"א. טלפון: 03-6872391.